Permission Report (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Anonymous
oc: Anonim

en: @module module
oc: modul @module

en: 1 user | @count users
oc[0]: 1 utilizaire
oc[1]: @count utilizaires
