Permission Report (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: @module module
sl: modul @module

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov
