Permission Report (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Permissions
sq: Të drejta

en: @module module
sq: Moduli @module

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues
