Permission Report (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: @module module
ta: @module நீட்சி
