Permission Report (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు
