Permission Report (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Permissions
tr: İzinler

en: @module module
tr: @module eklentisi

en: 1 user | @count users
tr[0]: @count kullanıcı
tr[1]: @count kullanıcı
