Permission Report (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Users
vi: Người dùng

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Permissions
vi: Quyền

en: @module module
vi: mô-đun @module

en: 1 user | @count users
vi[0]: @count thành viên
