Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Module
bn: মডিউল
