Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Permission
bs: Dozvole
