Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Module
cs: Modul

en: Permission
cs: Oprávnění
