Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Permission
dz: གནང་བ།
