Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Preview
ja: プレビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Module
ja: モジュール

en: Permission
ja: 権限

en: Devel settings
ja: Devel の設定
