Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Download
kk: Жүктеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Permission
kk: Құқық
