Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ
