Permission Spreadsheet (2.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Module
tr: Modül

en: Preview changes
tr: Değişiklikleri gör

en: Permission
tr: İzinler

en: Devel settings
tr: Devel ayarları
