Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Download
af: Laai af

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Permission
af: Permissie
