Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང
