Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Module
eu: Modulua

en: Preview changes
eu: Aldaketak aurreikusi

en: Permission
eu: Baimena

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak
