Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը
