Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Module
ru: Модуль

en: Preview changes
ru: Предпросмотр изменений

en: Permission
ru: Право доступа

en: Devel settings
ru: Настройки Devel

en: Module Name
ru: Имя модуля
