Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Filename
uk: Назва файла

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Module
uk: Модуль

en: Preview changes
uk: Попередній перегляд змін

en: Permission
uk: Повноваження

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Module Name
uk: Назва Модулю
