Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်
