Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Preview
sl: Predogled

en: Format
sl: Oblika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Permission
sl: Dovoljenje
