Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Filename
sv: Filnamn

en: Module
sv: Modul

en: Preview changes
sv: Förhandsgranska ändringar

en: Permission
sv: Behörighet

en: Devel settings
sv: Inställningar för Devel
