Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Permission
te: అనుమతి
