Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Format
cy: Fformat

en: Permission
cy: Caniatâd
