Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Module
et: Moodul

en: Permission
et: Õigus

en: Devel settings
et: Arenduse seaded
