Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Format
fi: Muoto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Module
fi: Moduuli

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Devel settings
fi: Devel-asetukset
