Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Preview
id: Pratinjau

en: Filename
id: Nama berkas

en: Module
id: Modul

en: Permission
id: Kewenangan

en: Devel settings
id: Pengaturan devel
