Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Module
ka: მოდული

en: Permission
ka: უფლება
