Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Format
mr: रचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव
