Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Permission
eo: Permeso
