Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Module
lt: Modulis

en: Preview changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Permission
lt: Leidimai
