Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis
