Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى
