Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Permission
am: ፈቃድ
