Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: Permission
bg: Разрешение
