Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Download
da: Hent

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Filename
da: Filnavn

en: Utility
da: anvendelighed

en: Module
da: Modul

en: Preview changes
da: Gennemse ændringer

en: Permission
da: Tilladelse

en: Devel settings
da: Indstillinger for Devel

en: Module Name
da: Modulnavn
