Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Module
he: מודול

en: Preview changes
he: צפייה מוקדמת בשינויים

en: Permission
he: הרשאה

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Module Name
he: שם מודול
