Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Module
jv: Modul

en: Permission
jv: Kawenangan
