Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Permission
sq: Të drejta
