Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Module
az: Modul

en: Permission
az: İcazə
