Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Format
hi: प्रारूप

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Permission
hi: अनुमति
