Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Module
is: Eining

en: Preview changes
is: Forskoða breytingar

en: Permission
is: Réttindi
