Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Download
pt: Descarregar

en: Settings
pt: Definições

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Utility
pt: Utilidade

en: Module
pt: Módulo

en: Preview changes
pt: Pré-visualizar alterações

en: Permission
pt: Permissão

en: Devel settings
pt: Definições de desenvolvimento
