Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Module
ro: Modul

en: Permission
ro: Permisiune

en: Module Name
ro: Denumirea modulului
