Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Module
sk: Modul

en: Preview changes
sk: Náhľad zmien

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel
