Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Module
ar: الوحدة

en: Permission
ar: الصلاحية
