Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Module
hu: Modul

en: Preview changes
hu: Változások előnézete

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Devel settings
hu: Devel modul beállításai
