Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Preview
it: Anteprima

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Module
it: Modulo

en: Permission
it: Permesso
